Locuri de muncă

Fii parte din echipa noastră

Ce căutăm

Operator CNC

Descrierea postului

Pregătește și asistă în timpul funcționării CNC-ului.

  • asigură funcționarea optimă a mașinii conform specificațiilor tehnice;
  • preia comanda, îndeplinind toți pașii necesari producerii acesteia;
  • materialul pentru executat este ales în conformitate cu cerința clientului;
  • verifică mașina înaintea și în timpul producerii comenzilor;

Pregătește echipamentul pentru operația de frezare.

  • supraveghează realizarea reperelor;
  • verifică cotele fiecărui reper în parte cu aparatele de măsură ( șubler, micrometru, etc.);
  • spirit de observație la identificarea eventualelor disfuncționalități;
  • informează Reglorul mașini unelte / Supervisorul de producție cu privire la neconformitățile apărute în timpul executării reperului;
  • înlocuiește și măsoară scule uzate cu unele noi;
  • întreține mașina / utilajul pe care lucrează.

Candidatul ideal:

  • cu sau fără experiență;
  • și / sau pensionari cu drept de muncă;
  • cunoștințe în desen tehnic și toleranțe constituie avantaj;
  • disponibilitate pentru lucrul în 3 schimburi.

Beneficii

Contract pe perioadă nedeterminată, spor de noapte plătit, bonuri de masă, etc.

Vă rugăm să încărcați CV-ul în format PDF.

Najlepsi Electric

(+40) 743 508 492
(+40) 743 044 041
ladislav.gatas@najlepsielectric.com

Str. Câmpul Liniștii
Parcul industrial UTA
Hala 81
Arad, România

Locație